Účetnictví Online

Účetnictví Online od společnosti econac je řešení ideální zejména pro firmy, které potřebují mít on-line přístup ke svému účetnictví i bez vysokých nákladů na vlastní účtárnu a software.

Pokud chcete mít nonstop přístup k Vašemu účetnictví a přitom vyžadujete spolehlivost, bezpečnost a maximální vedení, máme tu pro Vás řešení. Naše řešení Vám přináší stejné výhody, ale s podstatně menšími náklady a profesionální podporou.

Účetnictví Online realizujeme tak, že Vám zřídíme prostřednictvím vzdálené plochy přístup na terminálový server a Vy máte přístup ke stejným datům jako my. V praxi to znamená, že máte neustálý přehled o svých závazcích a pohledávkách, úhradách či stavu bankovního účtu a sami si můžete tisknout potřebné výstupy.

Účetnictví Online funguje například tak, že si sami můžete vystavovat faktury, vést skladovou evidenci nebo případně pokladnu, a my se Vám staráme o správné zaúčtování Vámi vystavených dokladů i nevystavených dokladů, které dle konkrétní dohody zajišťuje naše společnost. Nespornou výhodou je také to, že se ke svým datům dostanete z kanceláře, domova či dovolené.

Pro společnosti, které chtějí využívat svůj vlastní účetní program máme také připraveno řešení. Pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Tuto službu nám technicky zajišťuje Software Hosting Center.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Máte dotazy? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a nebo nám pošlete dotaz.

Zpět …